آشنایی با مرکز  |  موسس مرکز  |  اساس نامه مرکز  |  فعالیت های مرکز  |  اخبار مرکز  |  اخبار کتابخانه  |  اخبار فرهنگی  |  نشریه بعثت  |  در رسانه های دیگر
فهرست سایت  
صفحه نخست
مقالات سیاسی
مقالات مذهبی
مقالات و مصاحبه های تاریخی
مصاحبه ها
اندیشمندان و علمای معاصر
امام موسی صدر (ویژه نامه)
سید جمال الدین (ویژه نامه)
آیت الله کاشانی (ویژه نامه)
شهید نواب صفوی (ویژه نامه)
مجموعه آثار علامه طباطبایی
مجموعه آثار سید جمال الدین
مجموعه آثار استاد سعیدی
کتب خاطرات استاد خسروشاهی
گالری تصاویر
دانلود کتاب
ارتباط با ما
 
استاد سید هادی خسرو شاهی
 
آثار استاد در پاتوق کتاب فردا
 
فروش اینترنتی کتب کلبه شروق
 
نرم افزار مجموعه آثار استاد
 
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
 
عرضه مجموعه آثار علامه طباطبایی،استاد خسروشاهی و سید جمال الدین در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
به گزارش روابط عمومی مرکز بررسی های اسلامی، انتشارات کلبه شروق وابسته به مرکز بررسی های اسلامی قم با حضور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، تازه ترین آثار استاد سید هادی خسروشاهی را عرضه نموده است.
 

در همین زمینه سید محمود خسروشاهی مدیر اجرایی مرکز بررسی های اسلامی و مدیر انتشارات کلبه شروق طی گفتگویی اظهار داشت: امسال کلبه شروق با بیش از یکصد و بیست عنوان کتاب که  15 عنوان آن چاپ اولی می باشد و بعد از یک دهه غیبت در نمایشگاه حضور دارد.

وی ادامه داد: انتشارات کلبه شروق تصمیم دارد تا به تدریج مجموعه خاطرات استاد خسروشاهی را جمع آوری و منتشر نماید که در نمایشگاه امسال خاطرات مستند ایشان درباره : علامه طباطبایی، علامه سید مرتضی عسکری، روژه گارودی، احمد بن بلا، سید محمد علی جمالزاده و خاطراتی درباره نشریات مخفی حوزه در اختیار علاقمندان قرار گرفته است. وی در همین زمینه گفت: به زودی خاطرات مستند استاد خسروشاهی درباره آیت الله طالقانی نیز منتشر خواهد شد.

وی درباره دیگر عناوین و کتب ارائه شده در نمایشگاه گفت: مجموعه 20 جلدی از آثار علامه طباطبایی که به کوشش استاد جمع آوری شده، مجموعه 5 جلدی از آثار مرحوم سید غلامرضا سعیدی، مجموعه 9 جلدی آثار سید جمال الدین حسینی که به کوشش والد معظم در ایران و مصر منتشر شده است نیز در نمایشگاه عرضه شده است.

 سید محمود خسروشاهی درباره دیگر آثار عرضه شده استاد در نمایشگاه نیز گفت: مجموعه 15 جلدی اسناد نهضت انقلاب اسلامی ایران در حال تدوین و جمع آوری است که 6 جلد از آن ها تاکنون منتشر شده و همزمان در غرفه های کلبه شروق و مرکز اسناد انقلاب اسلامی (به عنوان ناشر آن)، در دسترس عموم قرار گرفته است.

گفتنی است برای تهیه مجموعه آثار استاد خسروشاهی می توانید به سالن شبستان، راهروی 14، غرفه 14، انتشارات کلبه شروق مراجعه نمایید.
   1392/2/14 13:31

دیداربا شخصیتهای بین المللی

دیدار استاد خسرو شاهی با پاپ
جستجوی کتاب در کتابخانه مرکز بررسی‌های اسلامی
.
 
نشریه بعثت
. اسناد سيد جمال الدين اسدآبادي
 
تاریخ و فرهنگ معاصر
. مصلح جهانی
 
درباره آیت الله سید علی خامنه ای (حفظه الله)

 
شهید نامدار عاشورا
. اسناد سيد جمال الدين اسدآبادي
 
تصاویر استاد در سایت وارثون
. اسناد سيد جمال الدين اسدآبادي
 
Home Contact Us Login RSS
Copyright © 2009 site. All Rights Reserved