آشنایی با مرکز  |  موسس مرکز  |  اساس نامه مرکز  |  فعالیت های مرکز  |  اخبار مرکز  |  اخبار کتابخانه  |  اخبار فرهنگی  |  نشریه بعثت  |  در رسانه های دیگر
فهرست سایت  
صفحه نخست
مقالات سیاسی
مقالات مذهبی
مقالات و مصاحبه های تاریخی
مصاحبه ها
اندیشمندان و علمای معاصر
امام موسی صدر (ویژه نامه)
سید جمال الدین (ویژه نامه)
آیت الله کاشانی (ویژه نامه)
شهید نواب صفوی (ویژه نامه)
مجموعه آثار علامه طباطبایی
مجموعه آثار سید جمال الدین
مجموعه آثار استاد سعیدی
کتب خاطرات استاد خسروشاهی
گالری تصاویر
دانلود کتاب
ارتباط با ما
 
استاد سید هادی خسرو شاهی
 
آثار استاد در پاتوق کتاب فردا
 
فروش اینترنتی کتب کلبه شروق
 
نرم افزار مجموعه آثار استاد
 
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
 
عرضه آثار استاد خسروشاهی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
انتشارات کلبه شروق با عرضه جدیدترین آثار استاد خسروشاهی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران  نیز حضوری پررنگ دارد.

در همین زمینه سید محمود خسروشاهی مدیر اجرایی مرکز بررسی های اسلامی و مدیر انتشارات کلبه شروق طی گفتگویی اظهار داشت:

مجموعه آثار استاد خسروشاهی توسط ناشرین مختلفی در قم و تهران به چاپ می رسد که  کلبه شروق ضمن هماهنگی با سایر ناشرین اقدام به عرضه مجموعه کامل آثار ایشان نموده است.

وی درباره مهمترین آثار حجت الاسلام والمسلمین سید هادی خسروشاهی چنین گفت : امسال برای نخستین بار مجموعه ۴ جلدی کتب ایشان درباره بیداری اسلامی که توسط بوستان کتاب به چاپ رسیده است در غرفه ما عرضه می شود که این چهار کتاب عبارتند از : حرکت های اسلامی معاصر - بیداری اسلامی در تونس - اخوان المسلمین چه میگویند و چه می خواهند - اسلام سیاسی.

همچنین مجموعه مصاحبه ها و مقالات استاد درباره مصر که در سه سال اخیر در نشریات گوناگون به چاپ رسیده نیز در قالب کتاب «انقلاب در مصر» توسط انتشارات الهدی منتشر شده که در نمایشگاه عرضه می شود.

وی درباره دیگر عناوین و کتب ارائه شده در نمایشگاه گفت : مجموعه 20 جلدی از آثار علامه طباطبایی که به کوشش استاد جمع آوری شده، مجموعه 5 جلدی از آثار مرحوم سید غلامرضا سعیدی، مجموعه 9 جلدی آثار سید جمال الدین حسینی که به کوشش والد معظم در ایران و مصر منتشر شده است نیز در نمایشگاه عرضه شده است.

وی درباره مجموعه خاطرات استاد خسروشاهی هم گفت : تاکنون هشت جلد از خاطرات ایشان درباره  علامه طباطبایی، علامه سید مرتضی عسکری، روژه گارودی، احمد بن بلا، سید محمد علی جمالزاده و خاطراتی درباره نشریات مخفی حوزه، آیت الله طالقانی و مشکینی توسط کلبه شروق منتشر شده است که در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

وی درباره سایر آثار استاد  گفت : کتب فلسفه نهضت حسینی دفاع از سید جمال الدین حسینی و دو مذهب نیز سه عنوان جدیدی است که در سال ۱۳۹۲ چاپ شده و مورد استقبال قشر فرهیخته واقع شده است.

گفتنی است برای تهیه مجموعه آثار استاد خسروشاهی می توانید به سالن شبستان، راهروی۲۴، غرفه ۶، انتشارات کلبه شروق مراجعه نمائید.
   1393/2/14 13:36

دیداربا شخصیتهای بین المللی

الجزائر ـ تلمسان ، کنفرانس اندیشه اسلامی
جستجوی کتاب در کتابخانه مرکز بررسی‌های اسلامی
.
 
نشریه بعثت
. اسناد سيد جمال الدين اسدآبادي
 
تاریخ و فرهنگ معاصر
. مصلح جهانی
 
درباره آیت الله سید علی خامنه ای (حفظه الله)

 
شهید نامدار عاشورا
. اسناد سيد جمال الدين اسدآبادي
 
تصاویر استاد در سایت وارثون
. اسناد سيد جمال الدين اسدآبادي
 
Home Contact Us Login RSS
Copyright © 2009 site. All Rights Reserved