آشنایی با مرکز  |  موسس مرکز  |  اساس نامه مرکز  |  فعالیت های مرکز  |  اخبار مرکز  |  اخبار کتابخانه  |  اخبار فرهنگی  |  نشریه بعثت  |  در رسانه های دیگر
فهرست سایت  
صفحه نخست
مقالات سیاسی
مقالات مذهبی
مقالات و مصاحبه های تاریخی
مصاحبه ها
اندیشمندان و علمای معاصر
امام موسی صدر (ویژه نامه)
سید جمال الدین (ویژه نامه)
آیت الله کاشانی (ویژه نامه)
شهید نواب صفوی (ویژه نامه)
مجموعه آثار علامه طباطبایی
مجموعه آثار سید جمال الدین
مجموعه آثار استاد سعیدی
کتب خاطرات استاد خسروشاهی
گالری تصاویر
دانلود کتاب
ارتباط با ما
 
استاد سید هادی خسرو شاهی
 
آثار استاد در پاتوق کتاب فردا
 
فروش اینترنتی کتب کلبه شروق
 
نرم افزار مجموعه آثار استاد
 
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
 
آغاز رسمی فعالیت سایت مذهبی ریاحین
سایت مذهبی ریاحین، همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) با مدیریت حجت الاسلام والمسلمین سید محمود خسروشاهی فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، هدف از راه اندازی این سایت، نشر متمرکز زوایای مختلف زندگی بانوان اهل بیت عصمت و طهارت عنوان شده است.

بر اساس این گزارش: این سایت در مرحله اول مجموعه مقالات، مصاحبه ها، اشعار و متون ادبی درباره حضرت زهرا (سلام الله علیها) حضرت خدیجه (سلام الله علیها) و حضرت رقیه (سلام الله علیها) گردآوری و منتشر خواهد کرد و به تدریج نیز مطالب مفید درباره سایر بانوان بزرگ شیعه به سایت ریاحین افزوده می گردد. پاسخ به شبهات و سوالاتی که در جامعه مطرح است نیز با استفاده از نظرات کارشناسان و محققین گرانقدر به عنوان بخشی ثابت در نظر گرفته شده است.

قابل ذکر است در بخش حضرت خدیجه (سلام الله علیها) مجموعه مقالات، کتاب ها و کلام مراجع و علما درباره شخصیت ایشان منتشر گردیده است.

در بخش حضرت زهرا (سلام الله علیها) مجموعه اخبار، مقالات و مصاحبه ها در باب فضائل و مناقب و همچنین مصائب و ماجرای شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) منتشر شده و نیز بخش ویژه ای به اهمیت تسبیحات حضرت زهرا (سلام الله علیها) اختصاص یافته است. متون ادبی، اشعار و کتاب ها درباره ایشان قسمت های دیگری را از سایت تشکیل می دهد.

در بخش حضرت زینب (سلام الله علیها) مجموعه مقالات، مصاحبه ها و اشعار درباره فضائل و کرامات ایشان و همچنین مصیبت های حضرت زینب از کودکی تا عاشورا منتشر شده است.

در بخش حضرت معصومه (سلام الله علیها) مقالات و مصاحبه ها درباره فضائل و مصائب حضرت منتشر شده و اشعار و متون ادبی درباره شخصیت ایشان بخش دیگری از سایت می باشد. همچنین به اهمیت و ثواب زیارت حضرت معصومه و نظر ائمه معصومین و بزرگان دینی در این باره در بخش ویژه ای اشاره شده است.

در بخش حضرت رقیه (سلام الله علیها) در سایت ریاحین http://www.rayahin.net/fa مجموعه مقالات و مصاحبه ها درباره ایشان و پاسخ به شبهات درباره حضرت و کرامات و فضیلت زیارت حضرت رقیه در کلام بزرگان دینی منتشر شده است.

همچنین بخش ویژه ای در سایت ریاحین به پخش مستقیم مسجدالحرام و مسجد النبی و حرم ائمه اطهار اختصاص دارد و در بخشی نیز به ارائه قرآن آنلاین و ترجمه قرآن به زبان های مختلف و پیامک های قرآنی پرداخته شده است.

در بخش دعوت به همکاری سایت آمده است؛ کسانی که آمادگی دارند با سایت همکاری منظم داشته باشند و یا در ایام مناسبتی همکاری نمایند، می توانند مشخصات کامل خود را با ذکر توانایی و تخصص به ایمیل info@rayahin.net ارسال نمایند.
   1394/1/24 11:04

دیداربا شخصیتهای بین المللی

آیت الله طالقانی ، آیت الله شهید مطهری ، استاد سید هادی خسروشاهی (تهران)
جستجوی کتاب در کتابخانه مرکز بررسی‌های اسلامی
.
 
نشریه بعثت
. اسناد سيد جمال الدين اسدآبادي
 
تاریخ و فرهنگ معاصر
. مصلح جهانی
 
درباره آیت الله سید علی خامنه ای (حفظه الله)

 
شهید نامدار عاشورا
. اسناد سيد جمال الدين اسدآبادي
 
تصاویر استاد در سایت وارثون
. اسناد سيد جمال الدين اسدآبادي
 
Home Contact Us Login RSS
Copyright © 2009 site. All Rights Reserved