آشنایی با مرکز  |  موسس مرکز  |  اساس نامه مرکز  |  فعالیت های مرکز  |  اخبار مرکز  |  اخبار کتابخانه  |  اخبار فرهنگی  |  نشریه بعثت  |  در رسانه های دیگر
فهرست سایت  
صفحه نخست
مقالات سیاسی
مقالات مذهبی
مقالات و مصاحبه های تاریخی
مصاحبه ها
اندیشمندان و علمای معاصر
امام موسی صدر (ویژه نامه)
سید جمال الدین (ویژه نامه)
آیت الله کاشانی (ویژه نامه)
شهید نواب صفوی (ویژه نامه)
مجموعه آثار علامه طباطبایی
مجموعه آثار سید جمال الدین
مجموعه آثار استاد سعیدی
کتب خاطرات استاد خسروشاهی
گالری تصاویر
دانلود کتاب
ارتباط با ما
 
استاد سید هادی خسرو شاهی
 
آثار استاد در پاتوق کتاب فردا
 
فروش اینترنتی کتب کلبه شروق
 
نرم افزار مجموعه آثار استاد
 
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
 
۵۰ جلد از آثار علامه میرحامد حسین دیجیتالی شد
کارشناس پژوهشی مرکز نور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»  گفت: این نرم افزار حاوی متن کامل هشت عنوان کتاب در 50 جلد از آثار علامه و دیگر منابع مرتبط به زبان فارسی و عربی در موضوع کلام اسلامی، به ویژه بحث امامت و ولایت می باشد.
حجت الاسلام حامد مقیسه اظهار داشت: ميرحامد حسين وقتی به هفت سالگی رسيد، پدرش او را به مكتب گذاشت. او مقدمات و دروس ابتدايی را خواند، و وارد مراحل بالاتری شد، بطوریکه «مقامات حريری» و «ديوان متنّبی» را نزد مولوی سيّد بركت علی صاحب، نهج البلاغه را در محضر مفتی سيد عباس شوشتری آموخت و سپس به فراگيری علوم عقلی در نزد سيد مرتضی خلاصة العلماء و علوم شرعی را در محضر سيد محمد سلطان العلماء و برادر او سيد حسين سيّد العلماء پرداخت و پس از سالها تلاش و همّت، تحصيلات خود را با موفقيت به اتمام رساند.
این پژوهشگر حوزوی ادامه داد: این نرم افزار فاخر حاوی کتبی از جمله؛ عبقات الانوار فی امامة الائمه الاطهار (23 جلد) ،نفحات الازهار في خلاصة عقبات الانوار (20 جلد)، همراه با چند جلد از ترجمه‌های نفحات الازهار و شوارق النصوص (2جلد) و همچنین شرح حال میرحامد حسین در موضوع کلام خصوصا مسائل امامت و ولایت می باشد.
حجت الاسلام مقیسه با بیان اینکه این نرم افزار از قابلیت های پیشرفته پژوهشی و تحقیقاتی برخوردار می باشد، افزود: جستجو در بیش از 12هزار و 300 عنوان باب در سرفصل از طریق فهرست گزینشی، ارائه شرح علامه میرحامد حسین به همراه اطلاعاتی درباره مولفان و کتب برنامه، متن کامل چند دوره لغت نامه عربی و فارسی با امکان دسترسی به ریشه و مشتق کلمات از جمله قابلیت های این نرم افزار گرانسنگ است.
وی نرم افزار علامه میرحامد حسین(ره) یادآور شد: جستجو به روش های گوناگون در الفاظ و عبارات متن و فهرست کتب های برنامه، قابلیت های پژوهشی و یادداشت برداری، ذخیره سازی و چاپ متن مورد نظر از جمله دیگر امکانات این برنامه است.
وی ادامه داد: علاقه مندان می توانند برای تهیه این نرم افزار به فروشگاه اینترنتی مرکز نور به نشانی www.noorshop.ir مراجعه کنند.
   1394/12/11 11:24

دیداربا شخصیتهای بین المللی

دیدار استاد خسرو شاهی با علما
جستجوی کتاب در کتابخانه مرکز بررسی‌های اسلامی
.
 
نشریه بعثت
. اسناد سيد جمال الدين اسدآبادي
 
تاریخ و فرهنگ معاصر
. مصلح جهانی
 
درباره آیت الله سید علی خامنه ای (حفظه الله)

 
شهید نامدار عاشورا
. اسناد سيد جمال الدين اسدآبادي
 
تصاویر استاد در سایت وارثون
. اسناد سيد جمال الدين اسدآبادي
 
Home Contact Us Login RSS
Copyright © 2009 site. All Rights Reserved